Moszna Zamek
Loading...

Regulamin pobytu "Ferie z Harrym"

§1 - Rezerwacja

1. Oferta specjalna w formie pobytu pt. Ferie z Harrym odbywa się w Zamku Moszna (Moszna ul. Zamkowa 1, 47-370 Zielina). Oferta realizowana jest terminie od 15 stycznia do 25 lutego 2023 r.

Pobyt obejmuje:

 • trzy doby noclegowe ze śniadaniem/doba (możliwość przedłużenia pobytu za dodatkową opłatą). Doba noclegowa rozpoczyna się o 14:00, a kończy o 11:00. 
 • animacje dla dzieci (animacje dostępne w dniach poniedziałek-sobota)
 • zwiedzanie komnat (opcja multimedialna)
 • 100 zł/pokój/doba do wykorzystania w restauracji

2. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rezerwacja. Rezerwacji dokonuje recepcja Moszna Zamek. Rezerwację dokonać należy za pośrednictwem maila: recepcja@mosznazamek.pl

3. Wszystkich rezerwujących obowiązuje poniższy cennik:

Standard pokoju Cena za dobę /
dwie osoby
(minimum trzy noclegi)
Cena za dobę/
jedno dziecko od 3 do 18 lat
(minimum trzy noclegi)
Apartament z łazienką 700 zł 100 zł
Delux z łazienką 600 zł 100 zł

 

 

 • Dziecko do 3 lat gratis (maksymalnie jedno dziecko na pokój). Dziecko śpi w łóżku z rodzicami. W przypadku osobnego łóżka (dostawki) dla dziecka obowiązuje cena 100 zł / doba. 
 • Z promocji można skorzystać pod warunkiem, że w pokoju będzie więcej niż dwie osoby. W przypadku jeśli w danym pokoju będą tylko dwie osoby (niezależnie od ich wieku), obowiązuje cena podstawowa (700 zł/doba/apartament i 600 zł/doba/delux).
 • Jest możliwość przedłużenia pobytu. Obowiązują również powyższe stawki. 
 • W wypadku nieskorzystania z któregoś elementu pakietu, nie przysługuje zwrot wpłaty za niewykorzystaną usługę. Nie ma możliwości skracania pobytu i tym samym negocjacji/podziału ceny. 

 

4. Warunkiem rezerwacji jest jej potwierdzenie. Poprzez potwierdzenie rozumie się wpłatę w wysokości 100% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu na konto spółki Moszna Zamek w przeciągu 5 dni roboczych od dokonania rezerwacji na poniższe konto bankowe:

Moszna  Zamek Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Białej
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Rezerwacje przyjmowane są do wyczerpania puli wolnych miejsc lub do 5 dni przed zakwaterowaniem. Rezerwacje dokonane na 5-10 dni przed przyjazdem należy potwierdzić wpłatą w dniu dokonania tejże rezerwacji. 

5. Moszna Zamek Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie konsekwencje wynikające z nieprawidłowości w funkcjonowaniu Banku Kupującego.

6. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w pobycie, jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem.

7. W przypadku wprowadzenia restrykcji związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (lub innej choroby zakaźnej), Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość anulację rezerwacji lub redukcję ilości miejsc. W takiej sytuacji o możliwości uczestnictwa w wydarzeniu decydować będzie kolejność zapisów (data złożenia rezerwacji). 

 

§2 - Zwrot wpłaty

1. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Moszna Zamek zwraca:

 • do 20 dni przed planowanym przyjazdem – 100% zaliczki
 • od 19 dni do 11 dni przed planowanym przyjazdem – 50% zaliczki
 • do 10 dni przed przyjazdem zaliczka nie podlega zwrotowi

Powyższe przedziały odnoszą się do daty w której klient zgłosił rezygnację w formie wiadomiści email. Datę rezygnacji wyznacza dzień w którym klient zgłosił rezygnację drogą mailową na adres recepcja@mosznazamek.pl.

2. Moszna Zamek nie odpowiada, za nieprawidłowości w funkcjonowaniu skrzynki pocztowej Kupującego.

3. Informujemy, że wpłacona kwota nie podlega wymianie na żadną inną usługę świadczoną przez Moszna Zamek sp. z o.o. Przebukowanie rezerwacji na inny termin i wydarzenie jest niemożliwe. Informujemy, również o braku możliwości wykorzystania voucherów w ramach tego wydarzenia.

 

§3 - Reklamacje

1. Wszelkie reklamacje w zakresie nienależytego wykonania przez Moszna Zamek Sp. z o.o. zobowiązań określonych w niniejszym Regulaminie, Klient powinien zgłosić osobiście i bezpośrednio na recepcji Moszna Zamek w terminie 2 dni od wykonania tych zobowiązań, w trybie obowiązującym w Moszna Zamek Sp. o.o. (formularz reklamacyjny).

2. Klient otrzyma informację o wyniku rozpatrzenia reklamacji drogą e-mail.

 

 §4 - Przebieg wydarzenia

1. Moszna Zamek zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji harmonogramu pobytu/animacji

2. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz komunikatów i zaleceń organizatora

3. Animacje odbywać się będą w dużych grupach. Animacje przeznaczone są tylko dla dzieci. 

4. Uczestnicy wydarzenia biorąc udział w wydarzeniu zgadzają się na to, że repertuar zabaw w tym dobór animacji leży wyłącznie po stronie organizatora

5. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są również do przestrzegania regulaminu Wstępu na teren parku Zamku w Mosznej.

6. We wnętrzach zamku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz wprowadzania zwierząt.

 

 §5 - Pozostałe

 1. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.