Moszna Zamek
Loading...

Regulamin pobytu "Pobyt Wielkanocny"

§1 - Rezerwacja

1. Oferta specjalna w formie pobytu pt. Pobyt Wielkanocny odbywa się w Zamku Moszna (Moszna ul. Zamkowa 1, 47-370 Zielina). Oferta realizowana jest terminie od 7 kwietnia do 11 kwietnia 2023 r.

Pobyt obejmuje:

ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE

  • śniadania
  • obiadokolacje
  • uroczyste śniadanie Wielkanocne
  • bufet kawowy

DODATKOWE ATRAKCJE

  • wspólne malowanie pisanek (pokaz różnych technik zdobienia ze wspólnym zdobienie jaj woskiem w sobotę. 2 godzinne warsztaty (10:00-12:00)
  • spacer ze święconką do pobliskiego kościoła (istnieje możliwość zamówienia u nas koszyczka ze święconką w kwocie 90 zł/sztuka do 1 kwietnia). Święcenie odbędzie się w sobotę około 13:00. 
  • koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Yagi Kowalik pt. Piaf Greco Aznavour w pon. o godz. 18:00
  • udział w kompleksowym zwiedzaniu zamku „Życie codzienne”  w niedzielę (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów na recepcji)

2. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rezerwacja. Rezerwacji dokonuje recepcja Moszna Zamek. Rezerwację dokonać należy za pośrednictwem maila: recepcja@mosznazamek.pl

3. Wszystkich rezerwujących obowiązuje poniższy cennik:

Standard pokoju Cena za pakiet  Zajęcie pokoju przez jedną osobę
Apartament Biały 1 590 zł / os. 1 790 zł
Apartament Czarny 1 590 zł / os. 1 790 zł
Apartament Klasyczny 1 490 zł / os. 1 690 zł
Deluxe 1 390 zł / os. 1 590 zł
Standard 1 290 zł / os. 1 490 zł
Mini Standard 1 190 zł / os. 1 390 zł
Turystyczny 990 zł / os. 990 zł
Dostawka 990 zł / os.

Dziecko do 3 lat – gratis (dziecko śpi w łóżku z rodzicami).
Dzieci do lat 15 – zniżka 50%

W wypadku nieskorzystania z któregoś elementu pakietu, nie przysługuje zwrot wpłaty za niewykorzystaną usługę. Nie ma możliwości skracania pobytu i tym samym negocjacji/podziału ceny. 

 

4. Warunkiem rezerwacji jest jej potwierdzenie. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 30 % wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online do 7 dni od dokonania rezerwacji na poniższe konto.

Moszna  Zamek Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Białej
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Rezerwacje przyjmowane są do wyczerpania puli wolnych miejsc lub do 7 dni przed zakwaterowaniem. Rezerwacje dokonane na 7-13 dni przed przyjazdem należy potwierdzić wpłatą w dniu dokonania tejże rezerwacji. 

5. Moszna Zamek Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie konsekwencje wynikające z nieprawidłowości w funkcjonowaniu Banku Kupującego.

6. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w pobycie, jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem.

7. W przypadku wprowadzenia restrykcji związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (lub innej choroby zakaźnej), Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość anulację rezerwacji lub redukcję ilości miejsc. W takiej sytuacji o możliwości uczestnictwa w wydarzeniu decydować będzie kolejność zapisów (data złożenia rezerwacji). 

 

§2 - Zwrot wpłaty

1. Rezerwacja może być bez kosztowo anulowana w terminie do 31 marca (do końca dnia). W takim przypadku wpłacona przedpłata pomniejszona o koszty manipulacyjne zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji.

Datę rezygnacji wyznacza dzień w którym klient zgłosił rezygnację drogą mailową na adres recepcja@mosznazamek.pl.

2. Moszna Zamek nie odpowiada, za nieprawidłowości w funkcjonowaniu skrzynki pocztowej Kupującego.

3. Informujemy, że wpłacona kwota nie podlega wymianie na żadną inną usługę świadczoną przez Moszna Zamek sp. z o.o. Przebukowanie rezerwacji na inny termin i wydarzenie jest niemożliwe. Informujemy, również o braku możliwości wykorzystania voucherów w ramach tego wydarzenia.

 

§3 - Reklamacje

1. Wszelkie reklamacje w zakresie nienależytego wykonania przez Moszna Zamek Sp. z o.o. zobowiązań określonych w niniejszym Regulaminie, Klient powinien zgłosić osobiście i bezpośrednio na recepcji Moszna Zamek w terminie 2 dni od wykonania tych zobowiązań, w trybie obowiązującym w Moszna Zamek Sp. o.o. (formularz reklamacyjny).

2. Klient otrzyma informację o wyniku rozpatrzenia reklamacji drogą e-mail.

 

 §4 - Przebieg wydarzenia

1. Moszna Zamek zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji harmonogramu pobytu/warsztatów/koncertu/zwiedzania.

2. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz komunikatów i zaleceń organizatora.

3. Warsztaty odbywać się będą w ramach jednej dużej grupy. W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy pobytu.

4. Uczestnicy warsztatów biorąc udział w wydarzeniu zgadzają się na to, że formuła warsztatów zostanie przeprowadzona zgodnie z wizją organizatora.

5. Koncert odbędzie się tylko w jednym wyznaczonym terminie i godzinie. Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość dołączenia do koncertu innych gości. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania regulaminu koncertu.

6. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są również do przestrzegania regulaminu Wstępu na teren parku Zamku w Mosznej.

7. We wnętrzach zamku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz wprowadzania zwierząt.

 

 §5 - Pozostałe

 1. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.