Moszna Zamek
Loading...

Regulamin wydarzenia "Bal Sylwestrowy"

1 - Rezerwacja

1. Wydarzenie w formie balu pt. Bal Sylwestrowy odbywa się w Zamku Moszna (Moszna ul. Zamkowa 1, 47-370 Zielina) w dniu 31 grudnia 2023 r. od godz. 20:00.
Rezerwacja odbywa się w dwóch dostępnych opcjach tj.
  Opcja I - Wstęp na Bal Sylwestrowy bez noclegu 
  Opcja II - Pakiet tj. nocleg (dwie doby noclegowe w terminie 30 grudnia 2022 - 1 stycznia 2023. Doba noclegowa rozpoczyna się 30 grudnia o 14:00, a kończy 1 stycznia o 16:00), wyżywienie podczas trwania pobytu oraz wstęp na Bal Sylwestrowy. Nie ma możliwości skracania pobytu i podziału ceny. 
Jest możłiwość wydłużenia pobytu do 2 stycznia w cenie 200 zł /osoba.

2. Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Obowiązuje rezerwacja. Rezerwacji dokonuje recepcja Moszna Zamek.

Rezerwacji dokonać należy za pośrednictwem maila: recepcja@mosznazamek.pl

3. W przypadku Opcji I wszystkich rezerwujących dotyczy jednakowa cena wstępu na bal tj. 490 zł / os. (nie jest przewidziana cena ulgowa). W przypadku Opcji II wszystkich rezerwujących dotyczą poniższe ceny pakietowe (nocleg+bal+wyżywienie podczas pobytu) tj. 

Rodzaj pokoju Cena / pokój + wyżywienie + bal
 
Apartament 2 osobowy 4 077 zł / 2 os.  
Deluxe 2 osobowy 3 477 zł / 2 os.  
Studio Deluxe 4 osobowy 6 954 zł / 4 os.  
Standard 2 osobowy 3 177  zł / 2 os.  
Mini Standard 2 osobowy  2 877 zł / 2 os.  
Turystyczny - wieloosobowy  (minimum 2 os.)  2 577 zł / 2 os.  
Dostawka 1 449 zł / 1 os.

4. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie w postaci pełnej wpłaty (tj. 100% wartości rezerwacji) w ciągu 5 dni roboczych od dokonania rezerwacji na poniższe konto bankowe:

Moszna  Zamek Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Białej
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Rezerwacja prowadzona jest do wyczerpania puli wolnych miejsc, lub do 26 grudnia. Rezerwacja dokonanane między 22 grudnia, a 26 grudnia, uważa się za potwierdzone w momencie wpłaty 100% całkowitej wartości rezerwowanego zamówienia na nasze konto do 26 grudnia (do końca dnia). 

5. Moszna Zamek Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie konsekwencje wynikające z nieprawidłowości w funkcjonowaniu Banku Kupującego.

6. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wydarzeniu, jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem.

7. Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość do odwołania wydarzenia bez wcześniejszego uprzedzenia jej uczestników. 

8. W przypadku wprowadzenia restrykcji związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (lub innej choroby zakaźnej), Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość redukcji ilości miejsc. W takiej sytuacji o możliwości uczestnictwa w wydarzeniu decydować będzie kolejność zapisów (data złożenia rezerwacji).

 

§2 - Zwrot wpłaty

1. Jest możliwość rezygnacji i pełnego zwrotu wpłaty, jeśli informacja została zgłoszona drogą mailową na adres recepcja@mosznazamek.pl do końca 16 grudnia. W innym wypadku wpłata nie jest zwracana. Moszna Zamek nie odpowiada, za nieprawidłowości w funkcjonowaniu skrzynki pocztowej Kupującego.

2. Informujemy, że wpłacona kwota nie podlega wymianie na żadną inną usługę świadczoną przez Moszna Zamek sp. z o.o. Przebukowanie rezerwacji na inne wydarzenie jest niemożliwe. Informujemy, również o braku możliwości wykorzystania voucherów w ramach tego wydarzenia.

 

§3 - Reklamacje

1. Wszelkie reklamacje w zakresie nienależytego wykonania przez Moszna Zamek Sp. z o.o. zobowiązań określonych w niniejszym Regulaminie, Klient powinien zgłosić osobiście i bezpośrednio na recepcji Moszna Zamek w terminie 2 dni od wykonania tych zobowiązań, w trybie obowiązującym w Moszna Zamek Sp. o.o. (formularz reklamacyjny).

2. Klient otrzyma informację o wyniku rozpatrzenia reklamacji drogą e-mail.

 

 §4 - Przebieg wydarzenia

1. Moszna Zamek zastrzega sobie prawo do zmiany godziny rozpoczęcia wydarzenia.

2. Godziną rozpoczęcia Balu jest godz. 20:00 – o tej godzinie rozpocznie się wpuszczanie uczestników na salę.

3. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz komunikatów i zaleceń organizatora.

4. Uczestnik może być narażony na ciągłe przebywanie w strefie natężenia dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu. Dodatkowo, w trakcie balu wykorzystywane będzie światło sceniczne i/lub stroboskopowe, które może u niektórych osób wywoływać uczucie dyskomfortu lub inne problemy dot. samopoczucia – zwłaszcza u osób cierpiących na epilepsję.

5. Uczestnicy wydarzenia biorąc udział w wydarzeniu zgadzają się na to, że repertuar zabawy w tym dobór utworów leży tylko i wyłącznie po stronie organizatora.

6. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są również do przestrzegania regulaminu Wstępu na teren parku Zamku w Mosznej.

7. We wnętrzach zamku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz wprowadzania zwierząt.

8. Na terenie zamku i parku obowiązuje całkowity zakaz odpalania fajerwerków, rac i sztucznych ogni.

9. W wydarzeniu mogą wziąźć udział, tylko osoby pełnoletnie. 

10. Moszna Zamek nie posiada parkingów dla uczestników wydarzenia. Planowanie przyjazdu powinno uwzględniać czas na zaparkowanie samochodu. Parking Moszna Zamek dostępny jest tylko dla gości noclegowych.

11. W sali przygotowywane są jedynie okrągłe stoliki 10-osobowe. Celem maksymalnego wykorzystania dostępnych miejsc przy każdym stoliku zasiada maksymalna ilość osób tj. 10. Celem maksymalnego wykorzystanie dostępnej przestrzeni nie aranżujemy innych układów.

 

 §5 - Pozostałe

 1. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.